Autoři

erric  Jméno: Matouš Ježek
  Přezdívka: Erric

  Web: http://www.erric.cz
  Práce na projektu: design, text

 

 

Spolupracoval na vývoji hry Dračí doupě Plus. Práci na tomto projektu završil vydáním samostatné publikace DrD+ Bestiář v létě 2006. V posledních letech byl organizátorem na Mistrovství České republiky v Dračím doupěti, přičemž je autorem soutěžního příběhu z roku 2005.
Nyní pracuje jako designér počítačových her v 2KCzech (momentálně na hře Mafia II). Také přednáší o budování příběhu a působení na hráče ve hrách. Tím nejdůležitějším ve hře jsou pro něj hluboký příběh a emoce.

 

perzo  Jméno: Michal Ivan
  Přezdívka: perzo

  Web: http://www.michalivan.com
  Práce na projektu: obálka ilustrace

 

 

S ilustracemi začínal v časopise Fantazia. Od roku 2003 kreslí obálky na SFaF knihy hlavně v České republice. Příležitostně také kreslí comicsy, dělá obaly na CD a návrhy na trička. Několik let se také věnuje práci na vývoji počítačových her, hlavně jako concept designer. Jeho práce byly zveřejněné v knihách: Painter, Exotique 3, Expose 5, Expose 6, d’artste Digital Painting 2 a Fantasy Art Now.

Spolupracující

Pavel Kechajov (Bajo) - design

Peter Kopáč (Peekay) - design

Petr Motejzík - ilustrace

Tomáš Flak - ilustrace

Pavel Hamřík (Lorgan) - sazba

Jakub Maruš (boubaque) - korektury

Testeři

Paulo D'Alberti, Michal Dušek, Ladislav Dvořák, Roman Hora, Lukáš Jandura, Julius Karajos, Zdeněk Klekner, Jan Krmášek, Peter Kvito, Adéla Kyselová, Martin Maděra, Michaela Merglová, Petra Kopáčová, Martin Mýtny, Boris Nagaj, Josef Ospalík, Martin Otava, Martin Pospíšil, Josef Straka, Michal Širaň, Marek Štych, Vlastimil Valluch, Mária Vojtková, Jan Zmelík

Kontakt

Mail: mail@strepysnu.cz

 

© Midnight Theatre